Hakkımızda

DOGRU ALANDA DOGRU PROJE Sloganıyla ....

Çeyrek yüzyıl tecrubesıyle  yılında faaliyetlerine başlayan RÖNESANS GROUP OF COMPANIES , her gün daha da gelişerek Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermeye devam etmekte; yenilikçi, öncü ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimiz kuruluşundan kısa bir süre sonra Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı  firması olmayı ve toplumun güvenini kazanmayı başarmıştır.
Aldığımız ödüller ve başardıklarımızla asla yetinmeyerek, her zaman mükemmeli arıyoruz. Yapılan her işte “EN İYİ ,KATILE.GUVEN ,BASARI” olmak adına vazgeçmeden çalışmaya devam ediyoruz.
Tüm projelerimizde özgün tasarımlar, kusursuz hizmet ve inşa kalitesi ile Kıbrıs standartlarının üzerine çıkmayı hedefliyor ve uluslararası YATIRIM DANISMANLIGI VE INSAAT & GARI MENKUL EMLAK Yönetim mükemmelliği düzeyinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu yolda Kuzey Kıbrıs’a değer katan, en yeşil ve en modern projeleri müşterilerimize sunuyor, dünyanın 25 noktasından yatırımcıları ve müşterileri ülkemize çekiyoruz.
Geride bıraktığımız yıllarda  imzamızı attığımız her öncü proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile ulaştığımız başarılar sayesinde Kuzey Kıbrıs’ın dünya standartlarındaki yeni yaşam stilini oluşturuyoruz. RÖNESANS  ruhu” olarak adlandırdığımız özverili takım çalışması ve güçlü ekip ruhu, kazandığımız her bir başarımızın temelinde yatan ana unsurdur.
Vizyonumuz olan koşulsuz GÜVEN , DÜRÜSTLÜK ve HİZMET SONRASI SINIRSIZ MUSTERI MEMUNUYETI   prensibi ile hizmet sağladığımız tüm sektörlerde fark yaratıyoruz. ÜRETTİGİMİZ VE VERDIGIMIZ HİZMETTE   ettiğimiz her konutta müşterilerimizin “YAŞAM STANDARTLARINI EN  YÜKSEK KALITEYİ EN UYGUNA  Sunarak daha da  artırmak ve rüyalarındaki yaşam alanlarına kavuşturmak için çalışıyoruz. Şirketimizin en önemli motivasyon kaynağı da müşterilerimizin MEMUNUYET GÜLÜMSEMESIDIR .
Amacımız, “DOGRU ALANDA DOGRU PROJELER ” sloganıyla çıktığımız bu yolda Kuzey Kıbrıs’ta dünya standartlarına uygun yeni bir yaşam stili yaratarak başarılarımızı uluslararası platforma taşımaktır.
 


WhatsApp
Hemen Ara